طراحي سايت و فروشگاه اينترنتي
طراحي سايت و فروشگاه اينترنتي

تقريبا مي توان گفت امروزه همه چيز در دنياي مجازي خلاصه شده است. مردم بخش زيادي از زمان خود را در فضاي مجازي سپري مي كنند و بيشتر كارهاي خود را به كمك اينترنت به آساني انجام مي دهند. به همين دليل است كه اينترنت تاثير مستقيمي روي دنياي اقتصاد داشته است و كمك زيادي به كسب و كارها و سازمان ها براي معرفي خود و تبليغات كرده است. طراحي وب سايت سازماني و شركتي از اين جهت حائژ اهميت مي باشد.

سازمان ها و شركت هاي مختلف نيز مي توانند از اينترنت استفاده كرده به معرفي شركت خود و خدماتي كه ارائه مي دهند بپردازند. با داشتن يك سايت علاوه بر اين كه به اعتبار خود مي افزايند؛ مي توانند بازدهي تبليغات را بالا ببرند. همچنين كاربران مي توانند از طريق سايت با شركت ارتباط داشته باشند.

حدود 48 درصد از كاربران اينترنت عقيده دارند داشتن يك سايت شركتي با طراحي خوب به شركت ارزش و اعتبار مي بخشد و حس اعتماد بيشتري ايجاد مي كند. نداشتن سايت از داشتن يك سايت با طراحي بد، بهتر است. زيرا يك سايت نامناسب مي تواند به شركت شما آسيب بزند.

مزيت هاي طراحي سايت هاي شركتي چيست؟

با توجه به مطالبي كه درباره ي اهميت و گسترش روز افزون نقش فضاي مجازي در زندگي انسان گفته شد؛ كسب وكار و تجارت شركت ها فقط به فضاي كار فيزيكي محدود نمي شوند. شركت هاي موفق همگي سايت هايي پربازديد براي پيشي گرفتن از ساير رقبا دارند. با داشتن يك سايت و ارائه ليست خدمات و فعاليت هاي خود، كاربران مي توانند بدون محدوديت زماني و مكاني با شركت شما آشنا شوند؛ از خدمات شركت استفاده كنند و با شما در ارتباط باشند.

چه شركت هايي مي توانند سايت داشته باشند؟

مهم نيست شركت و كسب و كارتان كوچك است يا بزرگ. مهم نيست شركتي تازه تاسيس داريد يا با قدمتي طولاني. همه ي شركت ها براي موفقيت و رقابت بايد در دنياي مجازي حضور داشته باشند؛ و اين جز با داشتن يك سايت مناسب و حضور در شبكه هاي اجتماعي امكان پذير نيست. خوشبختانه بستر اينترنت گسترده است و به راحتي مي توانيد يك سايت مناسب با شركتتان طراحي كنيد و پيشرفت بيشتري را شاهد باشيد.

نكات مهم در طراحي وب سايت هاي سازماني و شركتي

سايت شركت شما بايد، با توجه به نوع شركتتان و خدماتي كه ارائه مي دهيد طراحي شود و برخي امكانات و ويژگي ها را دارا باشد. براي مثال درگاه پرداخت اينترنتي، تماس با ما، ثبت نام كاربران و ... .

مهمترين نكته كه حتما بايد در طراحي سايت شركتتان رعايت كنيد؛ زمان بارگذاري صفحات سايت است. اگر زمان بارگذاري سايت زياد شود كاربران از سايت شما خارج شده و تاثير بدي روي سئو سايت شما نيز خواهد داشت.

سئو و بهينه سازي سايت هاي سازماني و شركتي

آيا تنها طراحي يك سايت خوب براي افزايش مشتريان كافيست؟ بايد بگويم خير. درگام بعدي پس از طراحي يك سايت خوب، بهينه سازي سايت براي موتور هاي جستجو بسيار مهم است. با قرار گرفتن در صفحات اول گوگل شما مي توانيد بازديد كنندگان بيشتري جذب كنيد.

سئو شامل فاكتور هاي مختلفي مانند توليد محتواي مناسب، لينك ها، كلمات كليدي و ديگر عوامل مي شود؛ كه بايد رعايت شوند.

طراحي سايت سازماني

 

منبع: https://nopardazco.net/blog/184

 

امتیاز:
بازدید: 5
برچسب:
:
[ 1397/5/1  ] [ ۱۷ ] [ nopardazco ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 30
دیروز : 9
افراد آنلاین : 1
همه : 6799
چت باکس
امکانات وب