طراحي سايت و فروشگاه اينترنتي
طراحي سايت و فروشگاه اينترنتي

در طراحي سايت اختصاصي پروژه مورد نظر نسبت به خواسته هاي مشتريان به صورت كدنويسي شده طراحي مي گردد. در اين مدل پروژه ها ابتدا مشتري جزئياتي از پروژه مورد نظر خود را به شركت طراحي سايت ارائه مي دهد تا برآورد زماني طراحي سايت و هزينه هاي مربوط به آن تعيين گردد. در اين پروژه ها شرح پروژه از اهميت بالايي برخوردار است و مي توان گفت هر چقدر شرح پروژه كامل تر باشد، نتيجه نهايي طراحي سايت اختصاصي رضايت بيشتري را براي مشتريان در پي خواهد داشت. در شركت طراحي سايت نوپرداز روال كاري به اين صورت مي باشد كه ابتدا مشتري طرح گرافيكي مورد نظر خود را تاييد مي كند و پس از آن تيم برنامه نويسي شركت شروع به پياده سازي سايت اقدام مي نمايد.

طراحي سايت 

طراحي سايت اختصاصي چگونه است؟

در طراحي سايت هاي اختصاصي همه چيز از اول برنامه نويسي مي شود و روند كاري آن با طراحي سايت با استفاده از سيستم هاي مديريت محتوا و قالب هاي آماده متفاوت است. اين مدل سايت ها توسط يك تيم قابل پياده سازي است و هر چقدر پروژه گسترده تر باشد، به نسبت آن نيرو هاي بيشتري براي طراحي سايت مورد نظر نياز است. اين مدل پروژه ها چون كاملا بر اساس نياز مشتري پياده سازي مي شوند، در صورتي كه تجزيه و تحليل هاي ايده اوليه به خوبي صورت گرفته باشد و شرح پروژه كامل باشد، سود زيادي را براي مشتريان خواهد داشت. 

شركت طراحي سايت نوپرداز با بهره گيري از تيمي حرفه اي و با تجربه پروژه هاي طراحي سايت اختصاصي را به صورت كاملا دقيق و مطابق با نياز هاي مشتريان پياده سازي مي نمايد. از جمله مهم ترين مواردي كه مورد نظر شركت است، كاربرپسند بودن وب سايت شما و امنيت آن مي باشد كه اين مورد همواره جز اصلي ترين مواردي است كه در شركت طراحي سايت نوپرداز به آن ها پرداخته خواهد شد.

طراحي سايت با قالب هاي آماده

طراحي سايت با قالب هاي آماده، سايت هايي هستند كه در گذشته طراحي شده اند و اكنون به صورت رايگان و يا با هزينه كمي فروخته مي شوند. در طراحي سايت با استفاده از قالب هاي آماده اغلب از قالب هاي آماده اي استفاده مي شود كه شباهت زيادي به سايت مورد نظر شما دارد. هزينه استفاده از اين قالب ها نسبت به طراحي سايت اختصاصي كمتر بوده و در مواردي كه مشتريان انتظارات ويژه اي از وب سايت خود ندارند مورد استفاده قرار مي گيرد. 

از مزاياي مهم قالب هاي آماده بدون هزينه بودن يا كم هزينه بودن آن ها است و شما مي توانيد قبل از خريد قالب آن را به صورت كامل آناليز كنيد. اما معايب اين وب سايت ها زياد هستند كه از جمله آن ها مي توان به منعطف نبودن آن ها و عدم سازگاري اين وب سايت ها با اصول سئو و بهينه سازي اشاره داشت. معمولا كار پنل هاي كاربري اين سيستم ها آسان نبوده و نياز به جلساتي براي آموزش آن به مشتريان مي باشد.

زبان هاي برنامه نويسي در طراحي سايت اختصاصي

طراحي سايت اختصاصي 

معروف ترين زبان هاي برنامه نويسي براي طراحي سايت به صورت اختصاصي php و asp هستند ولي از زبان هاي ديگري مانند جاوا و ruby نيز مي توانيم براي طراحي وب سايت مورد نظر خود استفاده نماييم. زبان asp با استفاده از كتابخانه هاي دات نت و بستر ويندوز، براي انجام پروژه هاي وب  مورد استفاده قرار مي گيرد. زبان برنامه نويسي php هم با بهره گيري از بستر قدرت مند لينوكس و يونيكس براي پياده سازي پروژه هاي طراحي سايت مورد استفاده قرار مي گيرد. مديريت پايگاه داده در اين زبان با استفاده از mysql مي باشد. زبان طراحي سايت php به دليل متن باز بودن آن قابليت توسعه و رشد زيادي دارد و به همين دليل پروژه هاي طراحي شده با استفاده از اين زبان از قابليت انعطاف پذيري بالايي برخوردارند.

در آخر اين كه اگر مي خواهيد مناسب ترين انتخاب را براي طراحي وب سايت مد نظر خود داشته باشيد ابتدا به اين موضوع فكر كنيد كه چقدر در كسب و كار خود جدي هستيد. قالب هاي آماده اغلب وب سايت هايي هستند كه مطالبق با نياز شما طراحي نشده اند. شما مي توانيد براي شروع كار وب سايت خود از اين قالب ها استفاده كنيد اما پياده سازي يك كسب و كار اينترنتي حرفه اي اغلب با استفاده از طراحي سايت اختصاصيصورت مي گيرد و بايد لازم است كه مراحل بعدي مورد توجه شما قرار گيرد.

امتیاز:
بازدید: 7
برچسب:
:
[ 1397/2/19  ] [ ۰۹ ] [ nopardazco ] [ ]

طراحي سايت اختصاصي به اين صورت است كه سايت مطابق با نيازهاي كارفرما پياده سازي مي شود. در اين نوع طراحي سايت قبل از هر موردي كارفرما مي بايست نيازهاي خود را در يك قالب به شركت طراحي سايت اعلام كند تا برآورد هزينه و زمان انجام گردد.

پس از آغاز كار جلساتي بين طراح وب سايت و كارفرما برگزار مي شود و در آن جلسه كارفرما نقطه نظرات خود را در مورد قالب گرافيكي وب سايت اعلام مي كند و طراح وب سايت قالب سايت را بر اساس نقطه نظرات كارفرما پياده سازي مي كند.

پس از پياده سازي قالب، كارفرما مي تواند نظرات خود را روي قالب پياده سازي شده اعلام كند و طراح سايت موارد مورد نظر كارفرما را در وب سايت اعمال مي كند. انجام ويرايش از طرف طراح وب سايت تا زماني پيش مي رود كه قالب وب سايت به تاييد كارفرما برسد و معمولا محدوديتي در تعداد ويرايش هاي كارفرما وجود ندارد. حتي ممكن است نياز به طراحي قالب جديد وب سايت باشد كه طراح وب سايت قالب جديد را ارائه مي نمايد. پس از تاييد قالب كلي وب سايت عمليات پياده سازي محتوا انجام مي گردد كه در اين مرحله براي مديريت محتوا ميتوان از يكي از سيستم هاي مديريت محتواي رايگان نظير وردپرس و … و يا سيستم مديريت محتواي اختصاصي نوشته شده ويژه پروژه استفاده كرد. كه پس از تكميل اين مرحله مطالب وب سايت در سايت بارگزاري مي گردد.

پس از بارگذاري مطالب وب سايت در اين مرحله كارفرما مي تواند نظر خود را در مورد وب سايت اعلام كند و درخواست انجام ويرايش دهد و طراح وب سايت ويرايش هاي مورد نظر كارفرما را در سايت انجام دهد تا زماني كه وب سايت به تاييد كارفرما برسد و وب سايت راه اندازي گردد.

پس از آن كارفرما براي مديريت محتواي وب سايت آموزش ميبيند.

در طراحي وب سايت اختصاصي ممكن است نتوان از سيستم هاي مديريت محتوا نظير وردپرس استفاده كرد زيرا برخي از خواسته هاي كارفرمايان در طراحي وب سايت نياز به برنامه نويسي از پايه دارند.

اين نوع طراحي سايت به دليل سفارشي بودن سايت انعطاف بالايي در پياده سازي وجود دارد و مديريت و ويرايش وب سايت توسط كارفرما به آساني صورت مي گيرد در كنار اين مزيت نيز ميتوان به معايبي همچون هزينه بيشتر و زمان بيشتر براي طراحي وب سايت اشاره كرد.

منبع: سايت منسيكس

امتیاز:
بازدید: 39
برچسب:
:
[ 1396/11/13  ] [ ۱۲ ] [ nopardazco ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 75
دیروز : 9
افراد آنلاین : 1
همه : 6844
چت باکس
امکانات وب