طراحي سايت و فروشگاه اينترنتي
طراحي سايت و فروشگاه اينترنتي

طراحي سايت اختصاصي به اين صورت است كه سايت مطابق با نيازهاي كارفرما پياده سازي مي شود. در اين نوع طراحي سايت قبل از هر موردي كارفرما مي بايست نيازهاي خود را در يك قالب به شركت طراحي سايت اعلام كند تا برآورد هزينه و زمان انجام گردد.

پس از آغاز كار جلساتي بين طراح وب سايت و كارفرما برگزار مي شود و در آن جلسه كارفرما نقطه نظرات خود را در مورد قالب گرافيكي وب سايت اعلام مي كند و طراح وب سايت قالب سايت را بر اساس نقطه نظرات كارفرما پياده سازي مي كند.

پس از پياده سازي قالب، كارفرما مي تواند نظرات خود را روي قالب پياده سازي شده اعلام كند و طراح سايت موارد مورد نظر كارفرما را در وب سايت اعمال مي كند. انجام ويرايش از طرف طراح وب سايت تا زماني پيش مي رود كه قالب وب سايت به تاييد كارفرما برسد و معمولا محدوديتي در تعداد ويرايش هاي كارفرما وجود ندارد. حتي ممكن است نياز به طراحي قالب جديد وب سايت باشد كه طراح وب سايت قالب جديد را ارائه مي نمايد. پس از تاييد قالب كلي وب سايت عمليات پياده سازي محتوا انجام مي گردد كه در اين مرحله براي مديريت محتوا ميتوان از يكي از سيستم هاي مديريت محتواي رايگان نظير وردپرس و … و يا سيستم مديريت محتواي اختصاصي نوشته شده ويژه پروژه استفاده كرد. كه پس از تكميل اين مرحله مطالب وب سايت در سايت بارگزاري مي گردد.

پس از بارگذاري مطالب وب سايت در اين مرحله كارفرما مي تواند نظر خود را در مورد وب سايت اعلام كند و درخواست انجام ويرايش دهد و طراح وب سايت ويرايش هاي مورد نظر كارفرما را در سايت انجام دهد تا زماني كه وب سايت به تاييد كارفرما برسد و وب سايت راه اندازي گردد.

پس از آن كارفرما براي مديريت محتواي وب سايت آموزش ميبيند.

در طراحي وب سايت اختصاصي ممكن است نتوان از سيستم هاي مديريت محتوا نظير وردپرس استفاده كرد زيرا برخي از خواسته هاي كارفرمايان در طراحي وب سايت نياز به برنامه نويسي از پايه دارند.

اين نوع طراحي سايت به دليل سفارشي بودن سايت انعطاف بالايي در پياده سازي وجود دارد و مديريت و ويرايش وب سايت توسط كارفرما به آساني صورت مي گيرد در كنار اين مزيت نيز ميتوان به معايبي همچون هزينه بيشتر و زمان بيشتر براي طراحي وب سايت اشاره كرد.

منبع: سايت منسيكس

امتیاز:
بازدید:
[ ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۰۱:۰۵ ] [ امامي ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 39
دیروز : 9
افراد آنلاین : 1
همه : 6808
چت باکس
امکانات وب