طراحي سايت و فروشگاه اينترنتي
طراحي سايت و فروشگاه اينترنتي

از استارت آپ ها گرفته تا كسب و كار هاي كوچك شركت هاي زيادي هستند كه مي توانند از فروشگاه هاي اينترنتي بهره مند شوند. در جامعه رقابتي امروز ديگر مشتريان دوست ندارند به خيابان ها بروند و اغلب آن ها ترجيح مي دهند كه محصولات مورد نياز خود را در خانه و از طريق فروشگاه هاي اينترنتي سفارش دهند.

چرا فروشگاه هاي اينترنتي در حال رشد هستند؟

در همين سال گذشته هزاران فروشگاه بسته شدند و بسياري از خرده فروشان سنتي آسيب هايي را متحمل شدند. اما خريد ها در جاي ديگري در حال رشد و شكوفايي هستند: اينترنت

در طول دهه گذشته، ميزان فروش فروشگاه هاي اينترنتي حدود 19 درصد در سال افزايش يافته است. حتي در بدترين شراط نيز كه ميزان فروش خرده فروشان 2 درصد كاهش يافته بود ميزان فروش فروشگاه هاي اينترنتي 1.4 درصد افزايش يافته بود. همان طور كه مشخص است در حالي خرده فروشان سنتي در حال تلاش براي بقاء و زنده ماندن كسب و كار خود هستند، شاهد اين هستيم كه فروشگاه هاي اينترنتي يك موج جديدي از نوآوري و پيشرفت اقتصادي را ايجاد كرده اند.

رشد فروشگاه اينترنتي 

اگر شما هنوز درباره طراحي يك فروشگاه اينترنتي دچار شك و ترديد هستيد توصيه مي شود به موارد زير كه به بررسي عوامل مهم طراحي فروشگاه اينترنتي براي كسب و كار هاي مختلف پرداخته است توجه نماييد:

برند سازي

استفاده از فروشگاه اينترنتي يك راه حل ايده آل است كه شما از طريق آن نام برند خود را از يك فروشگاه قديمي و سنتي به يك برند دوست داشتني و نوآورانه تبديل نماييد. با ارائه دادن محصولات مختلف در 24 ساعت شبانه روز همراه با خدمات آنلاين، وبلاگ ها و شبكه هاي اجتماعي شما مي توانيد بدون هيچ گونه نگراني كسب و كار مورد نظرتان را گسترش دهيد. 

برند سازي 

راحتي و آسان بودن 

يك فروشگاه اينترنتي در تمام طول شبانه روز در دسترس خواهد بود و مشتريان شما هميشه مي توانند از آن بازديد كنند. امروزه اغلب مردم وقت خود را صرف خريد اجناس خود به صورت فيزيكي نمي كنند و بيشتر به خريد هاي آنلاين روي آورده اند تا از آن طريق موارد مورد نياز خود را جستجو نمايند. به همين جهت شما مي توانيد با طراحي يك فروشگاه اينترنتي مناسب راحتي و آسايش در خريد را به مشتريانتان هديه كنيد.

به دست آوردن مشتريان بيشتر

با توجه به اين كه اينترنت براي ميليون ها نفر در سراسر جهان در دسترس مي باشد، در نتيجه آن ها مي توانند در هر لحظه از وب سايت شما بازديد كنند، به همين جهت افرادي كه قصد دارند كسب و كار خود را گسترش دهند و به دنبال مخاطبان بيشتر و بزرگ تري هستند مي توانند از اين فرصت استفاده نمايند. با انجام يك مقايسه ساده بين ميزان مشترياني كه شما مي توانيد از طريق يك فروشگاه اينترنتي به دست آوريد و تعداد مشترياني كه مي توانيد از طريق يك مغازه در خيابان اصلي شهر جذب كنيد نشان مي دهد كه استفاده از فروشگاه هاي اينترنتي براي گسترش كسب و كار شما ضروري خواهد بود.

افزايش مشتريان 

ايجاد فرصت هاي بازاريابي

وب سايت شما يكي از بهترين ابزار هاي بازاريابي كسب و كار شما مي باشد. شما مي توانيد با استفاده از سئو، وب سايت خود را در بين وب سايت هاي با رتبه هاي برتر موتور هاي جستجو مانند گوگل قرار دهيد. هميچنين استفاده از تكنيك هاي مختلف مانند تبليغات كليكي، بازاريابي شبكه هاي اجتماعي و ايميل ماركتينگ مي توانند به وب سايت شما كمك نمايند

مقياس پذير بودن

در حالي كه كسب و كار شما در حال رشد است، شما قصد داريد كه محدوده محصولات و مخاطبان مورد نظرتان را افزايش دهيد و همچنين كسب و كار خود را به دليل افزايش نياز هاي مشتريان و مصرف كنندگان گسترش دهيد. استفاده از يك فروشگاه اينترنتي به شما اين امكان را مي دهد تا گزينه هاي پرداخت بيشتري را اضافه كنيد و يا زماني كه تصميم به ارسال كالايي داريد در مورد تغيير كردن موقعيت هاي مكاني نگراني نداشته باشيد. 

امتیاز:
بازدید:
[ ۱ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۲۳:۵۶ ] [ امامي ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 55
دیروز : 9
افراد آنلاین : 1
همه : 6824
چت باکس
امکانات وب