طراحي سايت و فروشگاه اينترنتي
طراحي سايت و فروشگاه اينترنتي

زماني كه شما يك وب سايت اينترنتي را با مرورگري دلخواه (اينترنت اكسپلورر، فايرفاكس، اپرا و… ) باز كرده و مشاهده مي كنيد، جلوه اي گرافيكي نمايان مي شود بدون توجه به چيزي كه در وراي اين صفحه تلاش ميكند جلوه اي منظم وجذاب نمايان شود. در واقع هر مرورگر اينترنت را مي توان يك مبدل كد ها و زبانهاي برنامه نويسي خاص به گرافيك دانست.
زبانهاي مختلفي براي كدنويسي صفحات وب سايت ها ايجاد شده اند(… html, CSS, Java, PHP) و در طي ساليان اخير تلاشهايي براي هماهنگ سازي و استاندارد كردن آنها شده است. همچنين فعاليت هايي به منظور هماهنگي مبدل هاي وب سايت (مرورگر ها) انجام شده است كه تا حدي موفقيت آميز بوده است اما در برخي مواقع مارا دچار مشكل هاي جدي مي كند فرض كنيد قالبي را به زبان html طراحي مي كنيد و با مرورگر opera آنرا تست مي كنيد و نتيجه دلخواهي مي گيريد. اما زماني كه اين قالب را روي وبسايت خود آپلود مي كنيد كاربري با مرورگر Internet explorer آنرا مشاهده مي كند و شاهد به هم ريختگي آن مي شود. علت بروز اين مساله تعريف متفاوت اين مرورگر ها از فاصله ها در برخي تگ ها (Tags) است.

راه مقابله با اين مشكلات چيست؟

براي مقابله با اين مشكل راه هاي زيادي وجود دارد. در درجه اول پيشنهاد مي شود در طول ساخت آنرا با مرورگر Internet Explorer تست كنيد. به عبارت فني قالب خود را براي اين مرورگر بسازيد. به احتمال زياد با اين قالب با ديگر مرورگرها هماهنگ خواهد بود. راه حل دوم درج برخي كد ها در قالب است كه به اصطلاح قالب را براي IE هك مي كنند تا در صورتي كه مرورگر مخاطب Internet Explorer بود آنرا به صورت ديگري كه دلخواه ما است نمايش دهد و ...

منبع: طراحي سايت نوپرداز


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۴۶:۳۲ ] [ امامي ] [ نظرات (0) ]

قوانين بروز بهينه سازي و سئو براي طراحي سايت جديد : براي وب سايت هاي جديد يا وب سايت هايي كه از قبل وجود داشتند و اين بار بروز رساني شده اند،بايد قوانين جديد سئو را تعبيه كرد و نگران اين موضوع نباشيد كه حال كه وب سايتتان بروز رساني شده است  با سئوي آن چه كار كنيم..

جديدترين قوانين سئو طراحي سايت

نه تنها طراحي مجدد يك سايت بلكه طراحي دوباره يك پلت فرم كامل نيازمند اين ويژگي ها مي باشد.
بارها افرادي را مشاهده كرديم كه يك پلت فرم جديد را براي ارائه وب سايت خود به مشتريان و افراد دنياي مجازي انتخاب كردند اما هيچگونه آشنايي با موارد مورد نياز و پايه سئو براي شروع طراحي سايت ندارند. لحاظ كردن قوانين پايه سئو در طراحي سايت يكي از وظايف مهم طراحان سايت مي باشد و تاثير بسزايي در آماده سازي هرچه سريعتر بستر سايت جهت انجام مراحل بعدي سئو خواهد بود.

جديدترين قوانين سئو طراحي سايت

 

۱ميزبانيIPاختصاصي

در بسياري از موارد دامنه هاي بسياري روي يك هاست ميزبان با آدرس هايIPمشابه وجود دارد كه اين كار به عملكرد سايت لطمه مي زند و بايد از آن اجتناب كرد. ميزباني آي پي اختصاصي يك آدرس آي پي منحصر بفرد را به دامنه سرور اختصاص مي دهد. بنابراين هنگامي كه شما استفاده مي كنيد آدرس آي پي سايت شما با ساير سايت ها به اشتراك گذاشته نمي شود و به تنهايي كار مي كند .از مزيت هاي استفاده از ميزبانيIPاختصاصي بهره مندي ازDNSاختصاصي و گواهينامهSSLمي باشد كه جهت ارتقاي سئو سايت پيشنهاد مي شود.

۲پشتيباني از ويژگي رسپانسيو و موبايل فرندلي

با افزايش كاربران گوشي هاي هوشمند و تمركز گوگل در جديدترين الگوريتم خود بر سايت هاي سازگار با موبايل ، نياز به طراحي ريسپانسيو يك سايت ضروري بوده و نمي توان از آن چشم پوشي كرد.

۳اجازه دادن به فايل هايCSSوJSجهت ايندكس شدن

همانطور كه گوگل متذكر شده است جلوگيري از بررسي فايل هاي جاوااسكريپت و CSSبه طور مستقيم درrobots.txtبه بررسي و ايندكس هرچه بهتر محتواي سايت توسط الگوريتم هاي گوگل آسيب مي رساند و نتيجه نامطلوب از رتبه بندي حاصل خواهد شد.

۴پشتيباني از تگcanonicalبراي تمامي صفحات

اين تگ يكي از بهترين و ساده ترين روش هاي جلوگيري از ايجاد شدن مطالب يكسان است. يك صفحه استاندارد(canonical)نسخه مطلوب از يك سري از صفحات با مطالب بسيار مشابه است. اگر ربات دو مطلب يكسان را ايندكس كند تاثير بسيار بدي بر روي رتبه سايت در موتورهاي جست و جو خواهد گذاشت٬ در اينجاست كه وظيف تگcanonicalمشخص مي شود. آشنايي بيشتر با تگcanonicalدر مقاله كاربرد تگcanonical .

۵پشتيباني از ۳۰۱ ريدايركت

بسياري از پلت فرم ها اجازه استفاده از ۳۰۱ ريدايركت را براي وبمستران فراهم مي كنند. ۳۰۱ ريدايركت به معني انتقال دائم آدرسي به آدرس ديگر است.۳۰۱ ريدايركت هنگامي كه شما آدرس دامنه خود را تغيير مي دهيد يا مي خواهيد با آدرس هاي ديگر، سايت شما نمايش داده شود كاربر دارد.

۶پشتيباني از فايلrobots.txtسفارشي

داشتن فايلrobots.txtكه از ايندكس شدن برخي عناصر مديريت سايت جلوگيري كند خوب است اما قابليت كنترل دايركتوري ها و فايل ها بر اساس مجوزها چيزي است كه بايد در طراحي پلت فرم سايت لحاظ شود. وظيفه فايلrobots.txtمحدود كردن دسترسي روبات هاي گوگل و ساير موتورهاي جستجو به محتويات سايت است.روبات ها قبل از ورود به هر سايت از وجود فايلrobots.txtبر روي آن و محدود نبودن دسترسي محتوا مطمئن ميشوند.

۷نقشه سايتXML Sitemap

نقشه سايتXMLدر واقع يك فايل متني حاوي تمام آدرس هاي موجود ، همچنين اطلاعات هر آدرس مانند آخرين بروزرساني، ميزان اهميت و نحوه ارتباط آن با صفحات ديگر را نيز شامل شود.
از مزاياي استفاده از نقشه سايت مي توان به موارد زير اشاره كرد:

جديدترين قوانين سئو طراحي سايت

راه استاندارد تعامل با موتورهاي جستجو توسط ابزار وبمستر.
راهنمايي روبات ها براي شناسايي بهتر صفحات و اطلاع از تغييرات در صفحات قديمي.
به مالك وب سايت اجازه مي دهد تا موتورهاي جستجو را براي توجه به وجود آدرس هاي جديد و صفحات جديد ايجاد شده در سايت به سرعت فراخواني كند.

۸قابليت سفارشي سازيURLهاي صفحات

يكي ديگر ار مواردي كه بر سئو تاثير خواهد گذاشت بهينه سازيURLهاي وب سايت مي باشد. URLها مسئول هدايت كاربر به صفحات هستند ، بنابراين بايد قابل فهم و خواندن براي كاربر باشد و حاوي محتوايي باشد كه به آن اشاره مي كند نه رشته اي از اعداد بي معنا.

۹عنوان منحصر به فرد براي هر صفحه

هر صفحه بايد شامل تگ عنوان منحصر به فرد و مرتبط با محتواي صفحه باشد.براي سئو پيشرفته سايت و حضور بهتر صفحات در نتايج جستجوي گوگل بايد پلت فرم سايت شما اجازه ايجاد عنوان منحصربفرد براي هر صفحه را براي شما فراهم كند.

۱۰متاي توضيحات سفارشي براي هر صفحه

پس از عنوان، متاي توضيحات است كه بازديدكنندگان در نتايج موتورهاي جستجو ميبينند و از اهميت زيادي برخوردار است. تگ توضيحات ، پاراگراف كوتاهي متني است كه در كدهايHTMLاز صفحه وب قرارداده مي شود و محتواي آن صفحه را توصيف مي كند. متاي توضيحات در نتايج جستجو زير آدرس صفحه نمايش داده خواهد شد.

۱۱ايجاد صفحه ۴۰۴ سفارشي

طراحي يك صفحه ۴۰۴ زيبا (صفحه يافت نشد) مي تواند كاربران را به مطالب و صفحات مرتبط هدايت كند و احتمال بازگشت كاربر از سايت را كاهش دهد . تجربه كاربري خوب يكي از بخش هاي مهم راهنماي كيفيت گوگل است. با طراحي يك صفحه ۴۰۴ سفارشي نه تنها رضايت اين راهنما را جلب كرديد بلكه به نگهداري ترافيك سايت هنگامي كه روبات با يك لينك شكسته روبرو مي شود و قصد ترك سايت را دارد ، كمك كرده ايد.

منبع:  سايت وردپرس سيتي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۱۱:۱۸ ] [ امامي ] [ نظرات (0) ]

براي طراحي سايت با استفاده از وردپرس، بايد به نكات فراواني توجه داشت. به نظر بنده تا زماني كه درباره كار خود توجيه نشده ايد، دست به هيچ كاري نزنيد، چون به غير از ضرر چيز ديگري نصيب شما نخواهد شد. بايد دانست كه ساخت سايت با استفاده از وردپرس به اين مراحلي كه در اين مقاله اشاره خواهند شد ختم نمي شود و اصول زيادي است كه شما بايد آنها را در نظر بگيريد. ولي مراحل ساخت سايت با استفاده از وردپرس به صورت كلي در اينجا آورده شده است.

 

طراحي سايت با استفاده از وردپرس چندان هم كه مي‌پنداريد سخت و طاقت فرسا نيست، البته اگر به تمام مراحل كار اشراف داشته باشيد. اگر فاقد اطلاعات كافي هستيد عجله نكنيد و براي كمي هم كه شده مطالعه داشته باشيد. ولي اگر از اين موضوع از ذهنيت خوبي برخورداريد، مي توانيد شروع كنيد.

در زير مراحل ساخت سايت با وردپرس را ذكر كرده ام، اما لزوماً اين مراحل براي تمامي افراد صدق نمي كند، نه اينجا بلكه در همه جا. شما بايد با توجه به هدف خود مراحل راه را تشخيص دهيد، ولي در كل اين مراحل به صورت عمومي لازم براي راه اندازي سايت با وردپرس است.

۱- تعيين هدف

در جايي نديدم كه در مورد اين موضوع به اين مهمي سخني به ميان آورده باشد. اول از هر كاري شما بايد هدف خود را از راه اندازي وبلاگ يا سايت با وردپرس تعيين كرده باشيد. مراحل كار براي ساخت يك سايت شخصي با راه اندازي يك سايت تجاري كاملاً متفاوت است، و شايد در برخي مواقع مراحل ضد و نقيض باشند. پس به شما پيشنهاد مي كنم كه در اول هر كاري اول هدف خود را از انجام دادن آن كار تعيين كنيد.

۲- تامين نام دامنه و فضاي ميزباني

اين موارد از ملزومات راه اندازي سايت با وردپرس هستند. در تمامي موارد شما بايد يك دامنه و هاست (Host) داشته باشيد. اما بسته به هدف، كيفيت آن مي تواند متفاوت باشد. مثلا براي يك سايتي كه از منابع سرويس دهنده (Server) به طور سنگين استفاده مي كند، بايد يك فضاي ميزباني (Host) قوي تر تهيه كنيد. ولي اگر سايت شما داراي بازديد آنچناني نيست، از فضاهاي اشتراكي كه هر شركت ثبت دامنه ارائه مي دهد مي توانيد بهره ببريد. براي ثبت دامنه هم مي توان از همان محلي كه فضا را خريداري كرديد، در كنارش دامنه يا آدرس سايتتان را هم بخريد.

آموزش راه اندازي سايت را وردپرس

مراحل كار ساخت سايت با وردپرس

دقت كنيد كه فضايي را كه مي خريد، حتما بايد مشخصات لازم براي نصب وردپرس را داشته باشد. در غير اين صورت شما قادر به راه اندازي سايت با استفاده را وردپرس نخواهيد بود. قبل از خريداري اين موارد حتماً پرس و جوي لازم را داشته باشيد.

۳- نصب وردپرس

در اين مرحله پس از تامين منابع لازم بايستي وردپرس را بروي سايت خود نصب كنيد. گاهي اوقات در پنل مديريت فضاي ميزباني شما كه معمولاً Cpanel است، قسمتي به نام Fantastico وجود دارد كه اسكريپت هاي رايگان مانند وردپرس را تنها با يك كليك نصب مي كند.

ولي در خيلي مواقع اين كار را بايد به صورت دستي انجام دهيد كه چندان هم سخت نيست. براي نصب به مقالهنصب وردپرس مراجعه كنيد.

۴- انتخاب قالب

در وردپرس شما با استفاده از قالب ها مي توانيد ظاهر سايت خود را تغيير دهيد. برخي قالب ها هم امكانات اضافي را براي مدير سايت و بازديد كنندگان فراهم مي كنند. در اين قسمت شما بايد قالب وبلاگ يا سايت خود را تعيين كنيد. قالب هاي رايگان زيادي در وب براي استفاده رايگان موجود است كه بسته به نياز خود مي توانيد آنها را دانلود و بروي وردپرس نصب كنيد. نصب آنها به سادگي چند كليك مي باشد. ولي اگر مي خواهيد قالبي اختصاصي و پيشرفته تر از قالب هاي رايگان داشته باشيد، يا بايد خودتان دست به كار شويد و قالب سايتتان را خودتان طراحي كنيد، و يا با پرداخت هزينه ديگران را براي ساخت قالب اجير كنيد.

نكته اي كه بايد در مورد قالب ها ذكر گردد اين است كه، حتماً به اين موضوع توجه داشته باشيد كه نوع قالب در موفقيت سايت شما بسيار تاثيرگذار است. هم از لحاظ زيبايي و كاربرپسند بودن، و هم از نقطه نظرات فني مانند بهينه بودن براي موتورهاي جست و جو.

۵- تنظيم پيوند يكتا

تنظيم پيوند يكتا آنقدر مهم است كه يك مرحله را به خود اختصاص مي دهد. ولي بايد بدانيد كه در اين مرحله كلاً بايد تنظيمات سايت را به درستي انجام دهيد، تا بعدها مجبور به تغيير آنها كه بروي سايت اثر مي گذارند، نباشيد. يكي از اين تنظيمات، پيوند يكتا است كه همين ابتدا مطالعات لازم را داشته باشيد تا بهترين نوع پيوند يكتا را انتخاب كنيد.

۶- افزودن افزونه هاي مورد نياز

افزونه ها برنامه هاي الحاقي كوچكي هستند كه در كنار وردپرس براي افزودن امكانات جانبي بروي سايت شما نصب مي شوند. بسته به نوع سايت، شما مي توانيد افزونه هايي را نصب و از آنها در جهت پيشبرد اهداف خود استفاده كنيد. بسياري از افزونه هاي وردپرس رايگان هستند و مي توانيد تنها با چند كليك ساده آنها را بروي سايت نصب كنيد، ولي از زياده روي اجتناب كنيد.

۷- صفحات اساسي سايت را بسازيد

صفحات اساسي همان صفحات غير پوياي سايت شماست، مانند صفحه “درباره ما”. باز هم بسته به نوع سايت و وبلاگ، صفحات اساسي فرق مي كنند و شما مي توانيد از قسمت پيشخوان وردپرس اين كار را انجام دهيد. در اينجا تنظيمات ديگري هم هست كه بايد بروي سايت انجام دهيد.

۸- وبلاگ نويسي را شروع كنيد.

منظور از وبلاگ نويسي، ارسال مطلب به سايت يا وبلاگ است. پس از اين كه تمامي مراحل بالا را به نحو احسن طي كرديد، حال وقت آن است كه به انتشار محتواهاي خود اقدام كنيد. اين محتوا است كه نقش اصلي را براي رساندن شما به هدف مورد نظرتان بازي مي كند، پس در ارسال مطالب بسيار دقت كنيد.

اين مراحلي كه در بالا به آنها اشاره شد، براي ساخت يك سايت يا وبلاگ با استفاده از وردپرس لازم و ضروري بود. در نوشته هاي ديگر درباره جزئيات هر بخش مقالات كاملتري را ارائه خواهم كرد كه شما را در اين امر اندكي هم كه شده ياري كنم. پس اگر فكر مي كنيد مقدمات كار را از قبل فراهم كرده ايد، معطل نكنيد و زمان را غنيمت بشماريد.

منبع: سايت webnology


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۵۴:۴۴ ] [ امامي ] [ نظرات (0) ]

طراحي سايت اختصاصي به اين صورت است كه سايت مطابق با نيازهاي كارفرما پياده سازي مي شود. در اين نوع طراحي سايت قبل از هر موردي كارفرما مي بايست نيازهاي خود را در يك قالب به شركت طراحي سايت اعلام كند تا برآورد هزينه و زمان انجام گردد.

پس از آغاز كار جلساتي بين طراح وب سايت و كارفرما برگزار مي شود و در آن جلسه كارفرما نقطه نظرات خود را در مورد قالب گرافيكي وب سايت اعلام مي كند و طراح وب سايت قالب سايت را بر اساس نقطه نظرات كارفرما پياده سازي مي كند.

پس از پياده سازي قالب، كارفرما مي تواند نظرات خود را روي قالب پياده سازي شده اعلام كند و طراح سايت موارد مورد نظر كارفرما را در وب سايت اعمال مي كند. انجام ويرايش از طرف طراح وب سايت تا زماني پيش مي رود كه قالب وب سايت به تاييد كارفرما برسد و معمولا محدوديتي در تعداد ويرايش هاي كارفرما وجود ندارد. حتي ممكن است نياز به طراحي قالب جديد وب سايت باشد كه طراح وب سايت قالب جديد را ارائه مي نمايد. پس از تاييد قالب كلي وب سايت عمليات پياده سازي محتوا انجام مي گردد كه در اين مرحله براي مديريت محتوا ميتوان از يكي از سيستم هاي مديريت محتواي رايگان نظير وردپرس و … و يا سيستم مديريت محتواي اختصاصي نوشته شده ويژه پروژه استفاده كرد. كه پس از تكميل اين مرحله مطالب وب سايت در سايت بارگزاري مي گردد.

پس از بارگذاري مطالب وب سايت در اين مرحله كارفرما مي تواند نظر خود را در مورد وب سايت اعلام كند و درخواست انجام ويرايش دهد و طراح وب سايت ويرايش هاي مورد نظر كارفرما را در سايت انجام دهد تا زماني كه وب سايت به تاييد كارفرما برسد و وب سايت راه اندازي گردد.

پس از آن كارفرما براي مديريت محتواي وب سايت آموزش ميبيند.

در طراحي وب سايت اختصاصي ممكن است نتوان از سيستم هاي مديريت محتوا نظير وردپرس استفاده كرد زيرا برخي از خواسته هاي كارفرمايان در طراحي وب سايت نياز به برنامه نويسي از پايه دارند.

اين نوع طراحي سايت به دليل سفارشي بودن سايت انعطاف بالايي در پياده سازي وجود دارد و مديريت و ويرايش وب سايت توسط كارفرما به آساني صورت مي گيرد در كنار اين مزيت نيز ميتوان به معايبي همچون هزينه بيشتر و زمان بيشتر براي طراحي وب سايت اشاره كرد.

منبع: سايت منسيكس


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۰۱:۰۵ ] [ امامي ] [ نظرات (0) ]

در اين بخش از مقالات شركت طراحي سايت قصد داريم به بيان اصول و قواعد طراحي فروشگاه اينترنتي و به طور كلي طراحي سايت بپردازيم. ارگ قصد طراحي سايت فروشگاهي را داريد توصيه مي كنيم در اين بخش با ما همراه باشيد.

1- براي داشتن سايتي موفق بهتر است به فكر كاربران خود باشيد و از تصاويري با حجم 10-12 كيلو بايت استفاده نماييد. اين كار با كاهش سرعت لود سايت شما باعث خوشنودي كاربران از لود سريع تصاوير در سايت شما ميشود. چانچه فروشگاه اينترنتي شما در كمترين زمان ممكن براي بازديد كننده لود نشود نتيجه آن ترك سايت مي باشد.

2- طراحي فروشگاه اينترنتي بايد به گونه اي باشد كه كاربران با كمترين سرعت اينترنت نيز به آن دسترسي داشته باشند. 

3-هميشه از مناسب ترين تصاوير براي سايت خود استفاده نماييد. استفاده از تصاويري كه بيشترين تطابق را با محتواي سايت و يا زمينه فعاليت آن دارند باعث راحتي كاربر و ارزشمند تر شدن سايت نزد موتور هاي جست و جو ميشود.

4- اگر به فكر راحتي و رضايت بازديد كننده خود هستيد بهتر است كه از تصاوير كوچك و چشمك زن استفاده ننماييد زيرا اينگونه تصاوير بر روي مخاطب تاثير منفي داشته و حتي منجبر به ترك سايت توسط آنها ميشود.

5- در طراحي فروشگاه اينترنتي خود سعي كنيد همواره از رنگ هايي  با طبع گرم كه حس اعتماد را به كاربر القا كند استفاده كنيد، استفاده از رنگ هاي تند و زننده مي تواند باعث از دست دادن كاربرانتان شود.

6- بهتر است در طراحي سايت خود براي قسمت هدينگ سايت از فونت serif و براي متن هاي صفحات داخلي سايت از فونت sans-serif استفاده شود زيرا اينگونه فونت ها مطالعه صفحات وب را آسانتر مي نمايد.

اصول و قواعد طراحي فروشگاه اينترنتي

7- براي داشتن يك فروشگاه اينترنتي حرفه اي بهتر است نهايتا زا 2 الي 3 فونت براي نوشتم محتواي سايت خود استفاده نماييد زيرا علاوه بر چشم نواز بودن، كاربران نيز در استفاده از سايت شما احساس راحتي بيشتر مي كنند.

8- براي درج تبليغات در سايت خود هوشيار باشيد كه در قرار دادن آنها در سايت خود زياده روي نكنيد. توجه داشته باشيد كه بازديدكنندگان سايت براي ديدن تبليغات به سايت شما نيامده اند و هدف آنها كسب اطلاعات مفيد از محتواي درج شده در سايت شما بوده است پس چنانچه تبليغات شما آنها را آزار دهد بايد انتظار ترك سايت را از آنها داشته باشيد و شما با اين كار عملا شانس خود را هم براي كسب بازديد كننده و هم براي كسب درامد از دست خواهيد داد.

9- هرگز از تبليغات صفحات بازشونده (پاپ آپ) استفاده نكنيد زيرا اينگونه تبليغات بيشترين ضرر را به سايت شما ميزنند و مبلغي كه بابت قرار دادن آنها در سايت خود دريافت نموده ايد در مقابل ضرري كه از بابت از دست دادن كاربرانتان متحمل آن شده ايد ارزشي ندارد. بزرگان دنياي وب توصيه ميكنند كه حتي از يك صفحه باز شونده ام براي تبليغات استفاده نكنيد، حال شما فرض كنيد كه بازديدكننده اي به اشتباه بر روي قسمتي از صفحه ي يك وب سايت كليك نموده و بيش از 3 صفحه پاپ آپ براي او نمايش داده ميشود، اگر شما به جاي اين بازديدكننده بويد چه كار ميكرديد؟

10- بهتر است براي تبليغات سايت خود از بنر هاي ساده، بدن چشمك ، با انداه هاي كوچك و با بيشترين ارتباط با موضوع فعاليت سايت خود استفاده نماييد زيرا تنها تبليغاتي مفيد هستند كه به هدف بازديد كننده بيشترين نزديكي را داشته باشند.

11- سايت خود را مخصوص تمامي مرورگر ها طراحي نماييد اينكه سايت شما تنها بر روي يك و يا دو مدل از مرورگر هاي به روز قابل دسترس باشد براي بازديدكنندگان آزار دهنده خواهد بود و همين امر به شذت ميزا بازدي سايت شما را پايين مي كشد.

12- صفحات طراحي فروشگاه اينترنتي خود را طوري طراحي كنيد كه خود را با صفحه ي وسيله اي كه كاربر از آن استفاده ميكند تطبيق دهد. به اين كار در برنامه نويسي وب سايت رسپانسيو ميگويند. شما با اعمال رسپانسيو در طراحي سايت و به ويژه طراحي فروشگاه اينترنتي خود ميتوانيد حتي كاربراني كه براي وبگردي از تلفن هاي همراه و يا تبلت ها استفاده ميكنند نيز جذب كنيد. گوگل در آخرين اطلاعيه خود اعلام كرد كه بيش از 51 درصد از كساني كه به طور روزانه از اينترنت استفاده ميكنند به وسيله تلفن همراه و تبلت ها به اينترنت متصل شده اند و اين اولين باري است كه كاربران موبايل از كاربران كامپيوتر هاي شخصي و لپتاب ها در اين امر پيشي ميگيرند و اين خود عامل محركي است كه به شما براي رسپانسيو كردن سايتتان انگيزه كافي را منتقل نمايد.

13- محتواي سايت شما بايد داراي مخاطب هدف باشد يعني اينكه مطلبي در سايت خود قرار دهيد كه براي قشر خاصي از بازديد كنندگان مفيد و قابل بهره برداري باشد. اگر سايت را تنها براي خودتان ايجاد نموده ايد پس چرا آنرا در اينترنت منتشر نموده ايد؟

با رعايت نكاتي كه در بالا گفته شد شما مي توانيد يكي از موفق ترين وب سايت ها را در دنياي اينترنت راه اندازي و مديريت نماييد.

منبع: سايت طرح و پردازش مبنا


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۰۶:۰۱:۱۹ ] [ امامي ] [ نظرات (0) ]

بالاخره به روزهاي پاياني سال 2017 و زمان جمع بندي و انتخاب بهترين محصولات سال رسيديم؛ از فيلم ها و سريال ها گرفته تا گجت هاي هوشمند، بازي هاي ويدئويي و البته اپليكيشن هاي موبايل و تبلت هايمان استفاده كرديم.

حتما خاطرتان هست كه چندي پيش گوگل پلي و اپ استور فهرست بهترين هاي اپليكيشن هاي سال خود را منتشر كردند. ما هم در ديجياتو به عنوان يكي از رسانه هاي پرطرفدار تكنولوژي تصميم گرفتيم تا امسال انتخاب هاي خودمان را داشته باشيم.

فهرستي كه در ادامه مي بينيد، اپليكيشن ها و بازي هاي موبايلي هستند كه از نظر ما در سال 2017 عملكرد درخشاني از خود به نمايش گذاشتند.

بخش اول: اپليكيشن ها

دنياي اپليكيشن ها امسال شاهد ترندهاي خيلي بزرگي نبود اما تكنولوژي هايي مثل شبكه هاي عصبي و واقعيت افزوده نقش پررنگي در پيشرفت و ارتقاي اين محصولات ايفا كردند.

همچنين با ورود بيكسبي به بازار دستيارهاي هوشمند، رقابت ميان اين اپليكيشن ها رنگ و بوي تازه اي به خود گرفت و باعث شد كه سازندگان اين محصولات براي پشتيباني از ساير ديوايس ها و نرم افزارهاي شخص ثالث تلاش بيشتري به خرج دهند.

در كنار اين ها، اپليكيشن هاي قديمي تر هم با دريافت قابليت هاي تازه از هميشه كامل تر و كاربردي تر شدند. فهرست برترين هاي امسال ما از تركيب اين دو دسته تشكيل شده.

FaceApp

فيس اپ [معرفي ديجياتو] ترند امسال دنياي اپليكيشن ها و يكي از خلاقانه ترين محصولاتي بود كه شانس تجربه اش را پيدا كرديم؛ يك محصول «تغيير چهره» مبتني بر هوش مصنوعي ديگر مثل MSQRD، اما با رويه اي كاملا متفاوت و نتايجي به مراتب جذاب تر و خنده دار تر.

فيس اپ از يك شبكه عصبي پيچيده براي ايجاد تغيير در چهره ها استفاده مي كرد، و همين موضوع باعث مي شد كه خروجي هايش به طرز عجيبي واقعي به نظر برسند. تبديل مرد به زن، زن به مرد، پير كردن چهره ها و نشاندن لبخند روي چهره هاي بي حالت كارهايي بودند كه فيس اپ در انجامشان استاد بود و عملكردي را به نمايش مي گذاشت كه تا كنون در هيچ اپليكيشن ديگري نديده بوديم.

البته تب و تاب فيس اپ هم مثل تمام ترندهاي ديگر خيلي زود فروكش كرد و خيلي زود هم از صدر جدول اپ استورها به زير كشيده شد. با اين وجود، رويكرد خلاقانه تيم Wireless Lab و تأثيري كه اين اپ بر دنيا گذاشت عاملي شد كه آن را جزو بهترين هاي امسال قرار بدهيم.

دانلود از اپ استور - دانلود از گوگل پلي - دانلود از كافه بازار 

Telegram

تلگرام امسال به‌روزرساني هاي بسيار مهمي دريافت كرد؛ بعضي هايشان به كارمان آمد و بعضي ديگر را نتوانستيم آن طور كه بايد و شايد تجربه كنيم. با اين وجود، نسبت به سال گذشته در يك حقيقت هيچ تغييري به وجود نيامد و آن هم اين كه روند «هر روز بهتر شدن» تلگرام به اين زودي ها نمي خواهد متوقف شد.

امسال قابليت هاي بسيار مفيدي مثل پيام ويديويي، مطالعه در حالت Instant View و لوكيشن زنده به پيام رسان محبوب آمدند و مكالمه صوتي رمزنگاري شده آن هم در سراسر دنيا راه اندازي شد. همچنين سيستم مديريت سوپرگروه ها هم تغيير و تحولي اساسي به خود ديد و دست ادمين ها براي كنترل گروه بيشتر از هميشه بازتر شد، و اين حجم از تغييرات مفيد فقط در طول يك سال اتفاق افتاد.

به‌روزرساني هاي تلگرام به قدري مفيد و تأثيرگذار بودند كه حتي غول پيام رسان هاي دنيا يعني واتس اپ هم به تقليد از چند مورد آن ها روي آورد كه تصور مي كنيم فقط همين يك مورد براي قرار دادن آن در فهرست برترين هاي امسال كافي باشد.

دانلود از اپ استور - دانلود از گوگل پلي  - دانلود از كافه بازار 

Google Maps

شايد امسال Waze ستاره اپليكيشن هاي مسيرياب براي بسياري از ايراني ها بود، اما اين گوگل مپس بود كه مثل هميشه به روند به‌روزرساني هاي مفيد و مستمر اپليكيشن خود ادامه داد و نقشه خود را با اضافه كردن قابليت هاي جديد، تكميل تر از هميشه كرد.

گوگل مپس امسال به غير از تغيير و تحولات اساسي در رابط كاربري، حالت مسيريابي با موتورسيكلت را رسما به اپليكيشن اضافه كرد و گزينه جديدي در اختيار كاربران معلول قرار داد تا بتوانند راحت تر از هميشه در شهرها رفت و آمد كنند.

به غير از اين، گوگل براي كساني كه از حجم زياد و مصرف بالاي اينترنت اپ گله داشتند نسخه سبك وزن گوگل مپس به نام Google Maps Go را هم منتشر كرد تا در جلب رضايت كاربران همچنان بهترين نقشه و مسيرياب موجود باشد.

دانلود از اپ استور - دانلود از گوگل پلي  - دانلود از كافه بازار 

Instagram

احتمالا با ديدن اينستاگرام در اين فهرست متعجب شده ايد؛ اپليكيشني كه سال گذشته به خاطر كپي برداري هاي پي در پي اش از اسنپ چت مورد غضب بسياري از منتقدان و كاربران بود و رويكرد عاري از خلاقيتش انتقادهاي زيادي را برانگيخت.

اما امسال اينستاگرام ثابت كرد كه همه تقليدها كوركورانه نيستند و حتي مي توانند نتيجه بهتري از ايده اريجينال بدهند. به غير از عملكرد خوب استوري ها، امسال قابليت هاي بسيار مهمي مثل دنبال كردن هشتگ ها، لايو دو نفره و افكت هاي زنده واقعيت افزوده به اين شبكه اجتماعي آمدند و مهم تر از همه اين كه بعد از مدت ها بالاخره پشتيباني از زبان فارسي به همراه چند زبان ديگر رسما به آن اضافه شد.

تحولات مثبت و به‌روزرساني هاي مستمر و مفيد همگي دست به دست هم دادند تا اينستاگرام به عنوان يكي از بهترين و رو به رشد ترين شبكه هاي اجتماعي در فهرست امسال ما حضور داشته باشد.

دانلود از اپ استور - دانلود از گوگل پلي - دانلود از كافه بازار 

1Weather

وقتي از اپليكيشن هاي هواشناسي صحبت مي كنيم، سليقه ها متفاوت اند. عده اي رابط كاربري زيبا را مي پسندند و بعضي هم به اطلاعات فني از هر چيز ديگري بيشتر اهميت مي دهند. از بين تمام اپ هاي هواشناسي، 1Weather جزو معدود محصولاتي است كه تقريبا تمام سلايق و نيازهاي كاربران را پوشش مي دهد.

رابط كاربري منظم و طبقه بندي شده، پيش بيني وضعيت هوا تا ۱۲ هفته آينده، رادار زنده، نوتيفيكيشن لحظه اي باران و تگرگ و البته ويجت هاي به شدت قابل شخصي سازي قابليت هايي هستند كه در محيط زيبا و مينيمال 1Weather به شما ارائه مي شوند تا تجربه اي خوب و لذت بخش از پيش بيني هوا در موبايل و پوشيدني هاي هوشمندتان داشته باشيد.

دانلود از اپ استور - دانلود از گوگل پلي - دانلود از كافه بازار 

Datally

گوگل Datally [معرفي ديجياتو] را خيلي دير منتشر كرد، اما با اين كار به نيازي پاسخ داد كه اين روزها دغدغه بسياري از كاربران محسوب مي شود: اين كه ديتاي كمتري را در اينترنت همراه مصرف كنند.

Datally با رابط كاربري بسيار ساده، امكانات رايگان و قابليت رديابي و منع استفاده بيش از حد از ديتا توانست كه امسال نقش بسزايي در صرفه جويي بسياري از كاربران اندرويد در مصرف حجم اينترنت ايفا كرده و به يكي از مفيدترين و كارآمدترين اپليكيشن هاي تاريخ گوگل تبديل شود.

دانلود از گوگل پلي 

Enlight Videoleap

امسال براي استوديوي Lightricks سال مهم و سرنوشت سازي بود. از يك طرف بالاخره پس از مدت ها فروش اپ Enlight به شكل پولي، تصميم گرفت كه براي ارائه محصولاتش به كاربران مدل فريميوم (رايگان با پرداخت درون برنامه اي) را در پيش بگيرد كه از استقبال به عمل آمده مشخص شد كه استراتژي درستي را اتخاذ كرده است.

از طرف ديگر اولين محصول خود در زمينه ويرايش ويديو را هم براي كاربران iOS منتشر نمود. Enlight Videoleap [معرفي ديجياتو] از همان ابتداي عرضه با استقبال كاربران مواجه شد. ارائه تجربه اي نزديك به رايانه براي ويرايش ويديوها و افكت هاي پيشرفته اي مثل پرده سبز فيلم هاي سينمايي (كه نمونه آن را در كمتر اپ ديگري ديده بوديم) دلايلي هستند كه Enlight Videoleap را به يكي از بهترين ويرايشگرهاي ويديوي امسال در موبايل تبديل مي كنند.

دانلود از اپ استور 

Memrise

Duolingo و Memrise هر سال در حوزه اپليكيشن هاي آموزشي رقابت تنگاتنگي با يكديگر دارند. اگر با هر دو اپليكيشن كار كرده باشيد، يقينا مي دانيد كه هر دو جزو بهترين ابزار موجود براي يادگيري زبان هاي جديد هستند و هر كدام از متدهاي خاصي براي تسهيل اين آموزش استفاده مي كنند.

شايد Duolingo به خاطر قدمت بيشتر جمع بزرگتري از طرفداران را گرد خود جمع كرده باشد، اما Memrise [معرفي ديجياتو] امسال در به‌روزرساني ها عملكرد بهتري به نمايش گذاشت و رابط كاربري قديمي و شايد نه خيلي دلچسب اپليكيشن را با آوردن المان هاي جديد و چشم نواز، به طور كامل متحول كرد.

اين رويكرد خلاقانه هم با تحسين كاربران و هم تحسين گوگل مواجه شد، به طوري كه در انتخاب بهترين اپليكيشن هاي سال 2017 گوگل پلي Memrise را به عنوان يكي از برگزيده ها در فهرست خود قرار داد.

دانلود از اپ استور - دانلود از گوگل پلي - دانلود از كافه بازار 

Lawnchair

شكي نيست كه Nova Launcher به خاطر همگام بودن با به‌روزرساني هاي اندرويد و ارائه جديدترين قابليت هاي اين سيستم عامل در موبايل هاي قديمي، هميشه جزو بهترين لانچرها طبقه بندي مي شود.

اما امسال دنياي لانچرهاي اندرويدي با يك سورپرايز بزرگ همراه بود؛ لانچري به اسم Lawnchair [معرفي ديجياتو] كه با رابط كاربري شبيه سازي شده از روي ديوايس هاي پيكسل، اجراي بي عيب و نقصي را در اكثر ديوايس هاي اندرويدي به نمايش مي گذاشت و نكته جالب اين كه بعضي از مهم ترين قابليت هاي نووا لانچر و اكشن لانچر را به طور كاملا رايگان به كاربران ارائه مي كرد.

البته جا دارد اينجا از Microsoft Launcher (يا همان Arrow Launcher سابق) هم يادي كنيم كه با دريافت يك آپديت بزرگ به طور كامل دگرگون شد. با اين وجود، Lawnchair تجربه بهتر و متفاوت تري بود كه حتي كاربران نووا لانچر را هم توانست به سوي خود بكشاند.

دانلود از گوگل پلي 

Clips

اپليكيشن Clips [معرفي ديجياتو] اپل در زمان عرضه چيزي مابين iMovie و اسنپ چت ظاهر شد؛ يك محصول سبك و جمع و جور كه با آن مي توانستيد از چسباندن كليپ هاي كوتاه، كليپ هاي بلند خلاقانه بسازيد و با انواع افكت به آن ها زينت بدهيد.

نكته اي كه Clips را به اپليكيشن خاصي تبديل مي كرد، تنوع بالايش در افكت ها بود. Clips به غير از فيلترهاي قابل شخصي سازي معمولي يك فيلتر جالب به اسم Selfie Scenes هم دارد كه با تكنولوژي اي مشابه پرده سبز سينما، مي تواند پس زمينه سلفي هايتان را عوض كند. به غير از اين، زيرنويس كردن همزمان صحبت ها موقع فيلمبرداري هم جزو قابليت هاي جالب اين اپليكيشن هستند.

شايد نمونه اين قابليت ها را قبلا در اپليكيشن هاي ديگر به طور پراكنده ديده بوديم، اما رويكرد خلاقانه اپل و سادگي كار با اپليكيشن عاملي است كه Clips را در فهرست بهترين هاي 2017 قرار مي دهيم.

دانلود از اپ استور 

LastPass

تهديدات اينترنتي روز به روز بيشتر مي شوند و همين اهميت استفاده از پسورد منيجرها را افزايش مي دهد. خوشبختانه LastPass [معرفي ديجياتو] يكي از بهترين تجربه هاي محافظت از رمزهاي عبور و اطلاعات شخصي را به شما ارائه مي كند.

به غير از سادگي كار (كه ملاك مهمي در انتخاب اپ هاي پسورد منيجر محسوب مي شود) LastPass به خاطر امكاناتي مثل ساخت آسان رمزهاي عبور غير قابل هك، حضور در تمام پلتفرم ها و قيمت هاي ارزان براي حق اشتراك هميشه يك قدم از ديگر رقبا جلوتر بوده است.

دانلود از اپ استور - دانلود از گوگل پلي - دانلود از كافه بازار 

Spotify

اسپاتيفاي امسال تلاش كرد كه تعامل بيشتري با اپليكيشن هاي شخص ثالث برقرار كند. در همين راستا نسخه اي از اپ را براي iMesغير مجاز مي باشدe اپل منتشر كرد و امكاني براي كاربران اندرويد فراهم كرد كه از طريق دستيار هوشمند گوگل اسيستنت، بتوانند پخش موسيقي در اين سرويس استريم را كنترل كنند.

با وجود اين كه گوگل با سرويس Google Play Music پيشرفت اندكي را تجربه كرد، اما همچنان اسپاتيفاي بهترين تجربه استريم موزيك را در اختيار كاربران قرار مي دهد. مطابق آخرين آمار اسپاتيفاي بيش از ۱۴۰ ميليون كاربر فعال در ماه دارد و با بسته شدن Groove Music، روز به روز به طرفدارانش اضافه مي شود. اما شايد اوضاع با راه اندازي سرويس Remix يوتوب در سال آينده به همين شكل باقي نماند.

دانلود از اپ استور - دانلود از گوگل پلي - دانلود از كافه بازار 

Google Assistant

با وجود به‌روزرساني هاي خوب سيري، الكسا و كورتانا، و شروع قابل قبول دستيار بيكسبي سامسونگ، گوگل اسيستنت همچنان به عنوان يك دستيار هوشمند همه كاره عملكرد به مراتب بهتري به نمايش مي گذارد و در بسياري از نظرسنجي ها همچنان پيشروست.

تشخيص بسيار خوب زبان محاوره اي، پشتيباني از زبان هاي بيشتر، امكان فعالسازي از درون اپليكيشن ها، پشتيباني از خيل عظيمي از ديوايس هاي اندرويدي، ارائه نتايج جستجوي كامل تر به لطف پايگاه داده گوگل و البته امكانات عالي براي خانه هاي هوشمند همگي دست به دست هم داده اند كه گوگل اسيستنت يكي از برترين دستيارهاي هوشمند فعلي در اسمارت فون ها تلقي شود.

دانلود از گوگل پلي 

Swiftkey

مايكروسافت پس از خاتمه دادن به كار كيبورد Word Flow، تمام تمركز خود را بر روي سويفت كي گذاشت تا هميشه در بازار كيبوردهاي شخص ثالث مطرح بماند. خوشبختانه كيبورد سويفت كي امسال به‌روزرساني هاي خوبي دريافت كرد كه امكانات مفيدي مثل تعويض پس زمينه كيبورد با تصاوير گالري، پشتيباني از حساب هاي مايكروسافت و آتلوك را برايش به ارمغان آورده و تحولات مثبتي را در رابط كاربري برايش به همراه داشتند.

سويفت كي هميشه به خاطر موتور قدرتمند پيش بيني كلماتش در ميان كاربران شهرت داشته و اين خصوصيت با آپديت هاي اخير اپ، به بهترين و قدرتمندترين حالت خودش رسيده است.

دانلود از اپ استور - دانلود از گوگل پلي  

Google Earth

امسال، سال مهمي براي گوگل ارث بود. غول موتورهاي جستجو پس از سال ها تصميم گرفت كه تغيير و تحولاتي اساسي در اين اپليكيشن به وجود بياورد و آن را از يك كره جغرافيايي ديجيتالي، به يك راهنماي حرفه اي گردشگري تبديل كند.

به غير از تغيير و تحول كامل رابط كاربري، بسياري از قابليت هاي سه بعدي گوگل ارث با اين آپديت بزرگ ارتقاء يافتند و بخش جديدي به اسم Voyager به آن اضافه شد كه عاشقان جهانگردي مي توانند از آن به عنوان يك راهنماي كامل سفر به دور دنيا بهره ببرند. اگر مدت هاست از اپليكيشن گوگل ارث استفاده نكرده ايد، شك نكنيد كه بهترين موقع همين حالاست.

دانلود از اپ استور - دانلود از گوگل پلي - دانلود از كافه بازار 

بخش دوم: بازي ها

امسال همان قدر كه سال فوق العاده اي براي بازي هاي موبايل به حساب مي آمد، همان قدر هم تا حدودي نگران كننده بود. فوق العاده از آن لحاظ كه با عرضه بازي هاي معروف پلتفرم هاي خانگي روي موبايل، اسمارت فون ها كم كم به يك پلتفرم قابل اطمينان براي عناوين بزرگ تبديل شدند.

بنابراين بعيد نيست كه در سال هاي آتي، فاصله زماني عرضه نسخه موبايل و كنسولي بعضي بازي هاي نام دار به حداقل برسد. اما به اين خاطر گفتيم نگران كننده كه تعداد بازي هاي خلاقانه و انحصاري اسمارت فون هاي امسال به حداقل خود رسيد.

ضمن اينكه بعضي بازي هاي معروف مثل Super Mario Run و Shadow Fight 3 هم آنطور كه انتظار مي رفت ظاهر نشدند. اميدواريم در سال 2018 روند انتشار پورت بازي هاي بزرگ ادامه يابد و با انتشار عناوين نوآورانه بالانس مناسبي بين اين دو دسته به حساب بيايد. پيش از اين مقدمه را طولاني نمي كنيم، اين شما و اين بهترين بازي هاي موبايل 2017.

Inside

كساني كه «اينسايد» را بازي كرده اند دو دسته اند: آن هايي كه عاشقش شده اند و بازيكن هايي كه آن را كوبيدند. حق هم با هر دو هست، همان قدر كه ممكن است از ساخته جديد استوديوي «پلي دد» لذت ببريد، احتمال دارد كه نتوانيد با بازي ارتباط برقرار كنيد. به يك علت: تمركز بيشتر توسعه دهنده روي داستان.

اينسايد همان فرمول عنوان پيشين و تحسين شده پلي دد يعني «ليمبو» را ادامه مي دهد؛ بازي پلتفرمر است و معماها بر پايه اصل «بمير تا ياد بگير» بنا شده اند. داستان نيز مشابه گذشته روايت خيلي مبهمي دارد و شايد تنها راه درك كردنش خواندن تئوري ها و فرضيه هاي مختلف در اينترنت باشد.

اما اينسايد يك تفاوت بزرگ با ليمبو دارد. در صورتي كه داستان همچنان يكي از بخش هاي مهم ليمبو به شمار مي رفت ولي به خاطر روايت مبهم بازي، بازيكن ها به راحتي از آن مي گذشتند و بيشتر جذب اتمسفر گيرا و معماهاي خلاقانه اش مي شدند. ولي اينسايد اينطوري نيست.

داستان را از ساخته پلي دد بگيريد ديگر با آن شاهكاري كه خيلي ها پيرامونش حرف مي زنند طرف نخواهيد بود. اتمسفر بازي همچنان جذاب بوده و معماها با وجود از دست دادن ذات خلاقانه خود هوشمندانه جلوه مي كنند اما اين دو بخش تازه زماني خود را پيدا مي كنند كه داستان كنارشان قرار بگيرد.

داستان در اينسايد اهميت زيادي دارد و اگر با روايت مبهم بازي نمي توانيد كنار بياييد احتمالا ساخته پلي دد براي تان به آن شاهكاري كه خيلي ها در رابطه اش حرف مي زنند تبديل نمي شود. ما در دسته اول قرار داريم، اينسايد شما را به جستجوي بيشتر در دنيايي تاريك ترغيب مي كند، ماجراجويي كه بعد از اتمامش مي تواند تا مدت ها درگيرتان كند.

دانلود از اپ استور 

Splitter Critters

در سالي كه مانيومنت ولي 2 مثل گذشته ظاهر نشد، ادامه FRAMED به اندازه قسمت قبل نوآوري نداشت و عناوين خلاقانه اسمارت فون ها افت محسوسي داشتند Splitter Critters تا حدودي توانست اين كمبود را ميان پورت هاي بزرگي كه يكي يكي از رايانه هاي شخصي از راه مي رسيدند جبران كند.

بازي همان عنواني است كه موبايل به آن نياز دارد؛ استفاده درست از قابليت هاي صفحه لمسي و ارائه تجربه اي كاملا متفاوت. چيزي كه فقط روي اسمارت فون ها (يا حداقل پلتفرم هاي خيلي محدودي) مي توانيد ببينيد. مكانيزم هاي گيم پلي Splitter Critters پيرامون بريدن مي چرخند.

در بازي بايد با تقسيم كردن محيط به چند تكه و تغيير مكان آن ها، راه را براي شخصيت هاي اصلي داستان باز كرده و آن را به سفينه فضايي شان راهنمايي كنيد. البته درخشش Splitter Critters تنها محدود به گيم پلي جالبش نبوده و به خاطر تنوع رنگ بندي و موسيقي، در بخش هاي شنيداري و ديداري هم حرف هاي زيادي براي گفتن دارد.

دانلود از اپ استور - دانلود از گوگل پلي 

Data Wing

«ديتا وينگ» بي ادعاترين بازي امسال بود كه بيشتر به خاطر همين سادگي اش به سرعت دل بازيكن ها را ربود. نه خبري از تبليغات دروغين بود و نه توسعه دهنده با استفاده گمراه كننده از كلمه «رايگان» سعي داشت مخاطب را جذب كند. فقط خودتان بوديد و يك تجربه فراموش نشدني. هيچ چيزي مانع نمي شد.

اگر پايان امسال Grid Autosport انتشار نمي يافت هنوز ديتا وينگ بهترين بازي رانندگي امسال براي ما به حساب مي آمد. در ديتا وينگ نقش يك داده كامپيوتري را داريد كه خودش در مسير حركت كرده و بنابراين تنها با نگه داشتن انگشت تان روي قسمت چپ يا راست صفحه لمسي مي توانيد جهت او را تغيير دهيد.

اما نكته جالب گيم پلي، چگونگي افزايش سرعت داده بود. در قسمت پاييني اين كاراكتر يك نور آتش مانند وجود داشته و وقتي كه با اين قسمت به ديوارها نزديك مي شويد سرعت كاراكتر اصلي افزايش مي يابد. الماني جالب كه در كنار داستان گيرا و گرافيك مناسب با اتفاقات دنياي بازي، ديتا وينگ را تبديل به يكي متفاوت ترين عناوين موبايل كرد.

دانلود از اپ استور - دانلود از گوگل پلي - دانلود از كافه بازار 

Morphite

با وجود اينكه «مورفايت» روي پلتفرم هاي خانگي خيلي با استقبال رو به رو نشد ولي در اسمارت فون ها و به خاطر محدوديت هاي اين ديوايس ها بازي از بهترين هاي امسال بود؛ يك تجربه كاملا متفاوت با تمام چيزهايي كه تاكنون روي موبايل ديده ايد.

مورفايت عنواني الهام گرفته از بازي معروف No Man's Sky است. در بازي از يك سياره به سياره ديگر مي رويد، حيوانات گوناگون را اسكن مي كنيد و گاهي اوقات هم به جنگ با دشمنان مي پردازيد. جهاني بزرگ كه فقط براي جستجو ساخته شده و در آن مي توانيد به مكان هاي مختلف قدم بگذاريد.

اما هر چه قدر نو منز اسكاي در پرداخت به ايده هاي بلندپروازانه اش (حداقل در ابتداي عرضه و پيش از انتشار آپديت ها) شكست خورد، مورفايت توانست به بهترين حالت ممكن به آن ها بپردازد. البته مورفايت به خاطر تمركز روي بخش جستجو عنواني براي همه سليقه ها نيست ولي اگر از ماجراجويي لذت مي بريد، بازي به راحتي جذب تان مي كند.

دانلود از اپ استور - دانلود از گوگل پلي 

Guns of Boom

براي اينكه يك بازي ميان بهترين ها قرار بگيرد حتما نبايد داستاني فراموش نشدني يا گيم پلي متفاوت با تمام چيزهايي كه تاكنون ديده ايم داشته باشد. بايد بگرديم و ببينيم كدام يك توانسته اند به مهمترين هدف صنعت بازي هاي موبايل دست پيدا كنند: سرگرمي.

«گانز آو بوم» نه داستان بزرگي دارد، نه گرافيك خارق العاده اي و نه المان هاي جديدي. بازي حتي به شدت وابسته به پرداخت هاي درون برنامه اي است. اما سازنده با تركيب درست كليشه ها و البته كنترل استثنايي براي صفحات لمسي چيزي كه هميشه به دنبالش بوديم را براي مان به ارمغان مي آورد.

يك تجربه جذاب از سبك شوتر روي اسمارت فون ها كه مي توانيد معتادش شويد. گانز آو بوم با وجود تمام مشكلاتش به قدري لذت بخش و مفرح است كه به راحتي مي توانيد چشمان تان را در برابر نقطه ضعف هايش ببنديد و در مواقع بي حوصلگي، آن را جايگزين عناوين اعتيادآوري همانند كلش رويال يا كلش آو كلنز كنيد.

دانلود از اپ استور - دانلود از گوگل پلي - دانلود از كافه بازار 

To the Moon

بين تمام پورت هاي بزرگ و گرافيك بالايي كه امسال براي اسمارت فون ها عرضه شده بودند، هيچكدام به اندازه To the Moon دوست داشتني نيستند. ميان هر خط ديالوگ، هر جوك و هر پيكسل بازي احساساتي نهفته است كه در هيچ عنوان ديگري مشابهش را نمي توانيد ببينيد.

با To the Moon مي خنديد، گريه مي كنيد و به ماجراجويي فراموش نشدني قدم مي گذاريد كه به خاطر زيبايي وصف ناشدني اش، در پايان و ناخودآگاه اشك از چشمان تان جاري مي شود. بازي داستان پيرمردي با نام Johnny Wyles را روايت مي كند كه به كمك سازمان Sigmund سعي دارد تا به آرزوي ديرينه اش برسد: سفر به ماه.

Sigmund سازماني است كه با كار گذاشتن خاطرات مصنوعي در ذهن انسان ها، آن ها را به بزرگترين هدفي كه در زندگي نرسيده بودند مي رسانند. قسمت دوم بازي كه با نام Finding Paradise شناخته مي شود نيز چند روز پيش به انتشار جهاني رسيد.

دانلود از اپ استور - دانلود از گوگل پلي 

Hidden Folks

هر چه قدر كه از عمر صنعت گيمينگ مي گذرد، ساخت عناوين خلاقانه از روي سبك هايي كه به تكرار افتاده اند سخت تر مي شود و در اين لحظه هاست كه ارزش واقعي بازي هايي همانند Hidden Folks مشخص مي گردد. وضعيت سبك Hidden Object كه در آن بايد چيزهاي خواسته شده را از ميان اجسام محيط پيدا كنيد از خيلي وقت پيش وخيم است.

اما Adriaan de Jongh با عنوانش توانست روحي تازه در كالبد اين سبك بدمد. جالب ترين قسمت «هيدن فوكس» به زنده بودن دنياي بازي و تعامل بيشتر مخاطب با آبجكت ها بر مي گردد. اگر در ديگر عناوين Hidden Object با اشياء ساكن رو به رو هستيد، در اينجا انسان ها يا حيواناتي حضور دارند كه به زندگي عادي خود ادامه مي دهند.

بنابراين در حالت پويا بايد به دنبال چيزهايي خواسته شده بگرديد. هيدن فوكس به خاطر عمق جديدي كه به گيم پلي بازي هاي Hidden Object داده و البته گرافيك تك رنگ و صداگذاري خوبش به راحتي مي تواند يكي از بهترين و مفرح ترين عناوين اسمارت فون ها لقب بگيرد.

دانلود از اپ استور - دانلود از گوگل پلي 

Death Road to Canada

سرگرمي، خشونت و باز هم سرگرمي. بهترين توصيفي كه از Death Road to Canada مي توانيم بكنيم همين است. آخرالزماني در كانادا اتفاق افتاده و حالا به همراه گروه تان به آنجا مي رويد تا با زامبي ها بجنگيد؛ اينجاست كه حمام خون عظيمي به راه مي افتد.

اما در كنار لذت كشتن زامبي ها و نجات انسان ها، ويژگي هايي كه باعث شده اند Death Road to Canada يكي از بهترين هاي امسال لقب بگيرد محدوديت هاي موجود و البته ساخت تصادفي منطقه ها است. تمام اسلحه ها خراب مي شوند، مهمات بي نهايت نبوده و افزايش گروه تان به معناي غذاي بيشتري براي آن ها خواهد بود.

نكته دوم اينجاست كه به خاطر ويژگي توليد تصادفي محيط ها، كم پيش مي آيد تا يك مسير تكراري را دوباره برويد. هر بار با قدرت هاي جديد، شخصيت هاي متفاوت با داستان هايشان و چالش هاي گوناگون بايد حمام خوني از زامبي ها به راه بياندازيد.

دانلود از اپ استور - دانلود از گوگل پلي 

Monument Valley 2

«مانيومنت ولي 2» واقعا نا اميدمان كرد. بازي بيشتر شبيه به نسخه هاليوودي قسمت اول بود، پر زرق و برق و زيبا اما با عمق كمتر. پازل ها به اندازه گذشته سخت نبودند و برخلاف عنوان قبلي كه Ustwo با روي باز دست به ريسك زد ولي انگار براي مانيومنت ولي 2 آن ها جرئت خود را از دست دادند.

اما مانيومنت ولي حتي در بدترين حالت هم هنوز يكي از بهترين ها به شمار مي رود. در واقع اين انتقاداتي كه از قسمت دوم مي شود بيشتر به خاطر وجود مانيومنت ولي 1 و حجم فراوان ايده هاي خلاقانه اش است و اگر اين عنوان نبود ضعف هاي گيم پلي نسخه دوم خيلي كمتر به چشم مي آمدند.

سازنده از همان فرمول اصلي براي مانيومنت ولي 2 استفاده كرده. همچنان خطاي ديد يكي از اركان گيم پلي بوده و بعضي وقت ها به خاطر استفاده از استثنايي از اين ويژگي متوجه مي شويد كه بازي تمام اين مدت داشته فريب تان مي داده. البته با وجود گيم پلي ضعيف تر، مانيومنت ولي 2 از لحاظ گرافيك و موسيقي يك سر و گردن از قسمت قبل بهتر بود.

دانلود از اپ استور - دانلود از گوگل پلي 

منبع: ديجياتو


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۵۸:۲۲ ] [ امامي ] [ نظرات (0) ]

ما به عنوان افرادي كار آفرين، معمولا مي توانيم اين موضوع را احساس كنيم كه در دنياي ديجيتال رقباي زيادي خواهيم داشت و از نظر مالي نيز توانايي برابري با آن ها را نداريم و نمي توانيم براي رقابت با آن ها تعداد زيادي بازارياب را استخدام نماييم.
چگونه يك كسب و كار كوچك يا متوسط خواهد توانست با مشكلات خود در بازار كنار بيايد؟ براي راهنمايي در اين مورد به موارد زير توجه داشته باشيد:
1. بازاريابي فيس بوك: فيس بوك يك ابزار تبليغي گسترده مي باشد. با نصب پيكسل پيگيري فيس بوك در سايت خود، مي توانيد بازاريابي مشترياني كه از سايت شما بازديد كرده اند را ادامه بدهيد. اين روشي بسيار مناسب براي ايجاد ترافيك برگشتي به وبلاگ يا وب سايت كسب و كار شما است.
2. ايميل سفارشي براي مخاطبان فيسبوك: مي توانيد ليست مخاطبان خود را در فيس بوك آپلود نموده و حساب هاي اجتماعي هر كسي را كه آدرس ايميل خود را به او متصل كرده ايد، ذخيره كنيد. اين يك مزيت بزرگ مي باشد، زيرا به شما اين امكان را مي دهد كه از طريق تلفن هاي همراه كاربران فروش خود را انجام دهيد.
3. بازاريابي توييتر: بازار يابي در توييتر هم تقريبا مانند بازار يابي در فيسبوك مي باشد شما مي توانيد با نصب پيكسل توييتر در وب سايت خود به بازار يابي مشتريان خود ادامه بدهيد. تفاوت اصلي اين هست كه توييتر قبل از اينكه بتوانيد تبليغات خود را به سمت آنها ارسال كنيد، تعداد بيشتري از مخاطبين را به حساب شما مي آورد (تقريبا 500 نفر).
4. مخاطبين سفارشي توييتر: درست مانند فيس بوك، مي توانيد با ارسال ايميل هاي خود به توييتر، كاربران توييتر را در دستگاه هاي تلفن همراه خود ذخيره نماييد. در اين صورت، شما بايد حداقل 500 كاربر را از طريق آپلود ايميل در ليست مخاطبان سفارشي خود قرار بدهيد.
5. كارت هاي توييتر: كارت توييتر يك ابزار خوب براي هدايت ترافيك به سايت شما مي باشد. آن ها به شما اجازه خواهند داد تا تماس هاي جذابي داشته باشيد، تصاوير جذاب ارسال كنيد و حتي مي توانيد به آن ها ويژگي هاي خاصي را اعمال كنيد. تقريبا ارسال توييت با تصاوير 18 درصد بيشتر متن هاي معمولي همان توييت اثر خواهد داشت، پس پيشنهاد مي شود كه از كارت توييتر استفاده مي نماييد.

بازاريابي 
6. 80 درصد وقت خود را صرف تبليغات در سربرگ ها كنيد: آيا مي دانستيد كه 8 نفر از هر 10 نفر تنها به سربرگ صفحه وب سايت شما توجه مي كنند و بقيه متن آن را نخواهند خواند. در نتيجه شما بايد بيشتر زمان خود را صرف ساخت سربرگ هايي جذاب و مناسب بكنيد تا بتوانيد مخاطبان بيشتري را به سمت وب سايت خود بياوريد.
7. ليستي از ايميل ها ايجاد كنيد: تا اينجا گفته شد كه چگونه مي توانيد از ايميل براي تبليغ اجتماعي استفاده نماييد، اما آن ها يك ابزار شگفت آور براي استفاده از طريق خبرنامه ها مي باشند. در وب سايت خود يك خبرنامه ايجاد كنيد. ما از يك ابزار عالي به نام Drip استفاده مي كنيم. اين برنامه رايگان است و استفاده از آن بسيار آسان است.
8. ساخت وبلاگ: ساخت وبلاگ واقعا تاثير به سزايي در ترافيك وب سايت شما خواهد داشت. گروهي به تازگي آزمايشاتي صورت گرفته است كه در آن تعداد پست هاي هر وبلاگ را از 2 پست در هر هفته به 10 پست در هر هفته تغيير داده اند و با 300 درصد افزايش ترافيك وب سايت مواجه شده اند كه اين نتيجه اي غير معمولي نيست.
9. وبلاگ هاي خود را در فيسبوك ارتقا دهيد: شما مي توانيد با ارتقا وبلاگ هاي خود در فيسبوك به افزايش رتبه و ترافيك وب سايت خود كمك كنيد كه البته براي اين انجام كار بايد شما مقداري هزينه هاي تبليغاتي به شركت فيسبوك پرداخت نماييد.
10. سايت خود را براي جستجوگرها بهينه سازي كنيد: سعي كنيد تا رتبه وب سايت خود را در موتور هاي جستجو گر بهبود بخشيد. اين كار را مي توانيد با استخدام كردن يك متخصص سئو وب سايت انجام بدهيد. همچنين استفاده از نرم افزار هايي مانند SEMrush و seo tracker مي توانند اطلاعات مفيدي درباره وضعيت سئو وب سايت شما در اختيار تان بگذارند.

بهينه سازي 
11. مبادله پست هاي وبلاگ با سايت هاي ديگر: ايجاد پيوند وبلاگ خود در سايت هاي ديگر، يك راه بسيار خوب براي راهنمايي مخاطبان تازه به وب سايت شما مي باشد. يك راه عالي براي انجام اين كار اين مي باشد كه در وبلاگ هايي كه در يك صنعت مشابه همانند شما مي باشند و در شرايط مشابه از نظر اندازه و مخاطب قرار دارند پيوندي از وبلاگ خود ايجاد كنيد.
12. ايميل هاي خود را به صورت خودكار تنظيم كنيد: بهتر است بدانيد، بازاريابي با استفاده از ارسال ايميل فقط توسط 3 تا 5 درصد از تمام شركت ها پذيرفته شده است. بله، اگر شما تنها به شركت هاي بزرگ بنگريد، اين تعداد بيشتر خواهد بود اما اين نوع بازار يابي مي تواند به شركت هاي كوچكتر براي رقابت با شركت هاي بزرگ كمك كند.
13. مشاركت در وب سايت هاي ديگر: مشاركت در وب سايت هاي ديگر يك راه مناسب براي هدايت ترافيك به سايت شما مي باشد. براي سايت هاي ديگر مطالب بنويسيد. براي اين كار شما به تمرين نياز داريد و بايد تلاش نماييد هر روز مطلب ايجاد كنيد.
14. يك مسابقه ايجاد كنيد: مسابقات بخش هاي سرگرم كننده وب سايت ها است كه مي توانند مخاطبان زيادي را به سمت وب سايت شما جذب كند. سايت هايي مانند Quizzr به شما اجازه خواهند داد تا آزمون هاي رايگان ايجاد كنيد و از اين طريق ترافيك وب سايت خود را افزايش دهيد.
15. ميزباني يك وبينار: صرف نظر از صنعتي كه در آن مشغول هستيد، ايجاد يك وبينار و ارائه دادن توضيحاتي درباره صنعتي كه در آن تخصص داريد مي تواند مخاطبان زيادي را براي استفاده از مطالب شما جذب كند.
16. يك پادكست ايجاد كنيد: استفاده از پادكست ها روشي مناسب براي منتشر نمودن تخصص هاي شما مي باشد و يك راه قابل اعتماد براي افزايش ترافيك وب سايت شما، اما بايد آن را تداوم و گسترش دهيد.
17. شركاي صنعتي خود را بيايد: اغلب تعداد زيادي از فرصت هاي همكاري براي هر كسب و كار وجود خواهد داشت. شما بايد تلاش نماييد شركاي خود را بيابيد و با آن ها يك تعامل كاري ايجاد كنيد. براي مثال ما يك قرار داد همكاري با يك شركت امضا مي كنيم و با استفاده از نرم افزار هاي آن ها مي توانيم بازاريابي خود را گسترش داده و ترافيك سايت خود را نيز افزايش بدهيم.

شركا 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۲۰:۴۲ ] [ امامي ] [ نظرات (0) ]

در وجود انسان ها تمايل به زيبايي و هنر به صورت مطلق وجود دارد. اگر شما قصد طراحي يك فروشگاه و كسب و كار اينترنتي را داريد بهتر است كمي بيشتر روي اين مبحث تحقيق كنيد.

فرض كنيد شما قصد خريد يك كتاب را داريد. آيا پوشش و جلد كتاب روي شما تاثيري نمي گذارد؟

البته كه تاثير زيادي خواهد گذاشت. انسان زيبايي هاي طبيعي را دوست دارد. اگر جايي يك چشمه آب زلال يا يك دريا يا منظره زيبايي از طبيعت را ببيند، لذت مي برد.

در نتيجه چه شما يك محصول از رستوراني كوچك و چه جديد ترين محصول اپل را ارائه دهيد، در هر صورت مردم چيز هايي كه زيبا طراحي شده اند را دوست دارند. اين قضيه براي وب سايت و فروشگاه اينترنتي شما نيز صادق است. اگر شما براي بازديد كنندگان خود يك وب سايت زيبا طراحي نكنيد، در حقيقت ممكن است پول و سرمايه خود را دور ريخته باشيد. طراحي سايت به صورت جذاب هميشه در بازاريابي آنلاين نقش كليدي ايفا نموده است. دليل آن هم اين است كه درك مشتريان از محصولات شما بيشتر خواهد شد و كسب و كار شما اعتماد بيشتري پيدا مي كند. اگر شما در حال طراحي فروشگاه اينترنتي هستيد و يا قصد تغيير يا طراحي مجدد سايت خود را داريد، ليست زير كه شامل نمونه سايت هاي زيبا و خلاقانه است مي تواند الگوي خوبي براي طراحي هاي شما باشد:

Pencil by 53

 نمونه كار طراحي فروشگاه اينترنتي 

Fred Jourdain

 طراحي فروشگاه 

Wrightwood Furniture

 طراحي سايت 

Kutoa

 نمونه كار سايت 

Dodocase

 نمونه كار سايت كتابخانه 

Au Lit Fine Linens

 نمونه وب سايت 

JM & Sons

 نمونه كار سايت موسيقي 

Tessemae's All Natural

 نمونه سايت بهداشتي 

Best Made Co

نمونه كار فروشگاه اينترنتي زيبا 

Longboard Living

طراحي سايت خلاقانه 

منبع: طراحي سايت نوپرداز


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۳۵:۳۱ ] [ امامي ] [ نظرات (0) ]

در آغاز شما بايد يك طرح مناسب و دقيق براي سايت خود بيابيد. اگر شما يك برنامه نويس تازه كار يا يك طراح هستيد و مي خواهيد خودتان سايت خود را پياده سازي نماييد مي توانيد يك سايت ساده را با استفاده از آموزش هاي طراحي سايت html و نيز با بهره گرفتن از css طراحي كنيد. فقط كافي است اطمينان داشته باشيد كه مي توانيد نگاهي حرفه اي به سايت خود داشته باشيد.

شما مي توانيد از يك قالب وب سايت پيش ساخته شده رايگان براي طراحي وب سايت خود استفاده نماييد يا يك قالب را متناسب با نياز خود خريداري نماييد. يك طراح وب سايت استخدام كرده و از تخصص هاي فني و تجربه او براي پياده سازي بهتر ايده و پروژه خود استفاده نماييد. در طراحي وب سايت خود حتما بايستي به نكاتي مثل آسان بودن محيط كاربري و طراحي يك رابط كاربري مناسب توجه ويژه اي داشته باشيد. يك سبك و طراحي سازگار را در پيش بگيريد، به گونه اي كه هماهنگي موضوعي در آن رعايت گردد و تلاش كنيد از دو يا سه رنگ اصلي و مناسب استفاده نماييد.  

سعي كنيد با جدا كردن هر يك از قسمت ها بر اساس موضوع و اوليت آن ها و همچنين استفاده از فونت هاي مناسب و رعايت اصول نگارشي  خوانايي مطالب را به سطحي ايده آل برسانيد. تلاش كنيد در طراحي وب سايت از تگ هاي HTML استاندارد استفاده نماييد و در استفاده از تصاوير تعادل مناسبي بين كيفيت تصوير و تاثير آن در سرعت بارگذاري وب سايت ايجاد كنيد. وب سايت خود را آزمايش كرده و بررسي كنيد كه لينك ها به درستي كار مي كنند و تصاوير نيز به خوبي نمايش داده مي شوند يا خير.

وب سايت خود را به صورت واكنش گرا طراحي كنيد و يا يك سايت جداگانه براي تلفن هاي همراه طراحي كنيد و از ايجاد ويژگي هايي كه در تلفن هاي همراه پشتيباني نمي شوند دوري كنيد. در برخي موارد شما مي توانيد به جاي استفاده از نسخه موبايل سايت يك برنامه براي آن ايجاد نماييد. در پايان اينكه توجه داشته باشيد كه وب سايت شما بايد ساده و دقيق طراحي شود و سعي كنيد وب سايت خود را ساده نگه داريد.

منبع: طراحي سايت نوپرداز


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۲۵:۵۷ ] [ امامي ] [ نظرات (0) ]

امروزه با توجه به پيشرفت و گسترش تكنولوژي اغلب افراد براي خريد و فروش املاك خود از اينترنت ياري مي گيرند و كم كم خريد و فروش املاك به صورت سنتي در حال از بين رفتن مي باشد. بهره بردن از وب سايتي در زمينه خريد و فروش املاك قطعا در ارتباط برقرار كردن با مشتريان به شما كمك خواهد نمود. در ساخت و طراحي اين گونه وب سايت ها بايد به ظاهر و زيبايي سايت خود در جذب مشتريان توجه ويژه اي داشته باشيد و همچنين بهينه سازي سايت در موتور هاي جستجو كمك بسيار زيادي به بيشتر ديده شدن سايت شما توسط مشتريان خواهد نمود. در نتيجه با طراحي سايت املاك شما خواهيد توانست به راحتي از بسياري از رقباي خود سبقت بگيريد و هميشه يك گام از آن ها جلوتر باشيد.

وب سايت هاي املاك معمولا با بهره بردن از يك محيط كاربري ساده اين امكان را در اختيار كاربران مي گذارند تا بتوانند به راحتي اطلاعات مربوط به ملك مورد نظر خود را در آن درج نمايند. مديران املاك بايد توجه داشته باشند كه ظاهر وب سايت شما از اهميت بالايي در افزايش بازديد ها از سايت شما برخوردار است و استفاده از طرحي مناسب مي تواند بسياري از بازديد كنندگان وب سايت شما را به مشتريان دائمي شما تبديل نمايد. توجه به مبحث سئو و بهينه سازي سايت از جمله عوامل مهمي است بايد براي افزايش مشتريان خود به آن توجه داشته باشيد. تجربه نشان داده است اغلب وب سايت هايي كليك و بازديد بيشتري دارند كه در رتبه هاي اول تا سوم موتور هاي جستجو قرار گرفته باشند، پس حتما براي موفقيت در اين زمينه با متخصصان سئو و بهينه سازي سايت در ارتباط باشيد.

مزاياي طراحي سايت املاك چيست؟

 • جلوگيري از انجام هزينه هاي تبليغاتي و انجام تبليغات سنتي كم اثر
 • افزايش بازديد كنندگان وب سايت شما
 • افزايش اعتبار كسب و مار شما
 • برند سازي با استفاده از سئو سايت املاك خود و پيشي گرفتن از رقبا از طريق اينترنت
 • نمايش مكان ها و نقشه آن ها به صورت آنلاين به مشتريان و كاربران سايت شما
 • امكان جستجو آسان و دسترسي سريع به اطلاعات ملك مورد نظر 
 • امكان ارائه كامل اطلاعات فروش و يا رهن و اجاره ملك مورد نظر
 • ايجاد بخش خبرنامه و مقالات پيرامون املاك و خريد و فروش آن ها
 • ارائه خدمات مختلف ديگر به راحت ترين روش و بدون صرف هزينه هاي اضافي

ويژگي صفحات سايت املاك

 • طراحي صفحه نمايش محدوده املاك بر روي نقشه شهر و كشور
 • طراحي صفحه جستجوي املاك بر اساس خريد و فروش، رهن و اجاره و غيره
 • طراحي صفحه معرفي املاك جديد
 • طراحي بخش ثبت نام كاربر هاي جديد
 • طراحي صفحه فروش هاي فوري و ويژه
 • طراحي صفحه تصاوير مختلف براي هر ملك
 • طراحي صفحه درج اخبار مربوط به املاك و مسكن هر شهر
 • امكان فرستادن و مديريت مطالب در وب سايت
 • امكان ايجاد صفحات مختلف و دلخواه
 • طراحي صفحه معرفي و درباره ما
 • طراحي صفحه راهنما مشتريان و كاربران
 • طراحي سوالات متداول كاربران

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۹ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۴۷:۳۲ ] [ امامي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 27
دیروز : 9
افراد آنلاین : 1
همه : 780
چت باکس
امکانات وب